Aylık arşivler: Ocak 2015

Google Chrome Taracıyı Edinin Mutlu Olun

Webmasterkullanıcılar ve Türkiye başta olmak üzere Dünya’da bulunan tüm bilgisayar kullanıcıları Internet Explorer’den daha farklı arayüzlere sahip olan Google INC tarafından her zaman güncel tutulan Chrome indirmeniz hem sizler açısından hemde kullanıcılara rahatlık ve hızlılık bir arayüz vermek için hizmetler sunulmaktadır. Aşağıda yer alan makalemizde ise Chrome ile tanışmak için lütfen takip edin ve şansını bugün deneyin mutluluğu erken yakalayın.

Chrome’yi Arayın Güzelliğinize Mutluluk Katın

Aynı kutuyu kullanarak hem arama yapın hem gezinin. Son aramalarınız ve ziyaret ettiğiniz son web siteleri de dahil olmak üzere, siz yazdıkça görüntülenen sonuçlar ve önerilerden seçim yaparak istediğinize anında erişebilirsiniz. Çok amaçlı adres çubuğundan arama yapın

Daha az yazın

Her defasında aynı bilgilerle web formlarını tekrar tekrar doldurmaktan yoruldunuz mu? Otomatik Doldurma özelliği sayesinde formları tek tıklamayla doldurabilirsiniz. Ayrıca bu özellik cihazlar arasında da çalışır. Bu şekilde küçük ekranda yazı yazmaya çalışmaktan kurtulursunuz. Otomatik Doldurma’yı kullanmaya başlayın

Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin

Bilgisayarınız, telefonunuz ve tabletiniz için tek bir tarayıcı

Chrome’u indirin

Windows 8.1/8/7/Vista/XP 32-bit için

Chrome’u başka bir platform için indirin

chrome-new

Türk Webmaster Grupları

Çelik Aksamlarla Kaplı Mutfak

Bir zamanlar malikanenin efendileri olan Rus Shell ailesi artık iki yakalarını bir araya getirmek için mücadele ediyordu. Ancak o anda acı gerçeklerle yüz yüzeydi. Bomboş bir evdeydi ve yapacak hiçbir şey yoktu. Telefon tekrar çalmaya başlayınca, kadın inleyip sesi duymamak için başını yastıklardan birinin altına gömdü. Son kırk sekiz saattir kendisini kurabiye ve votkayla tedavi etmeye çalışıyordu ama daha iyi hissetmek bir yana, başı fena halde zonkluyor, midesi de ara ara bulanıyordu. Birkaç saat içinde yatak örtüsünün altına girip sızacak, pazartesi sabahı gözlerini nasıl bir dünyaya açacağını düşünmemeye çalışacaktı.

Zorluklar karşısında gülümse, dedi kendi kendine. Bu annesinin başlıca kuralıydı. Ne yapman gerekiyorsa yap ama asla başkalarının ağladığını görmesine müsaade etme. Dcvi.net yönetimi Mert bey telefonunu kapattı. Telefonun ekranında sürekli olarak onun ismini görmekten bıkmıştı. Her beş dakikada bir onu arıyordu. Zaten ondan başka onu kim arayabilirdi ki? Aşağı kattaki mutfağa inip kendine bir kadeh daha içki koydu. Birkaç hafta önce kasabaya yeni geldiğinde, buzdolabı bomboştu. Pas tutmaz çelik aksamlarla kaplı mutfaksa hiç el sürülmemiş gibi görünüyordu. Kısacası, ev tipik bir bekar eviydi. Gerçi söz konusu bekar bu sefer elli iki yaşında, iki eski karısı ve on yedi yaşında bir kızı olan bir silah tüccarıydı. Babasının ne yiyip ne içtiğini bilmiyordu. Yani kasabada yemek siparişi verilebilecek fazla bir yer yoktu. Dahası, babasının üstü açık BMW marka arabasını düzenli olarak marketin önünde de görmüyordu.

Kasabasına geldiğinden beri, aşçıya en sevdiği yemekleri depolamasını tembihlemişti. En azından yakın civardan istenebilecek ya da sipariş edilebilecek türden şeyleri eve getirtebiliyorlardı. Onca sene restoranlarda yemek yedikten sonra, için evde yemek hoş bir değişiklik olmuştu. Hatta evde olduğunda genellikle çalışma odasında Türk Webmaster Grubu karşısında yiyordu yemeklerini. Salon çok büyüktü, ayrıca kendisini orada rahat hissetmiyordu. Hele kocaman salonda tek başına kaldığında çok sıkılıyordu. Her neyse aşçıyı hafta sonu evine yollamıştı. Her zamanki gibi tam tahıllı, soya soslu yeşil fasulye yemek yerine, birkaç gün boyunca pizza ve içkiyle beslenmek istemişti. Neden olmasın ki? Görevini tamamlamamış mıydı? Küçücük bir ödülü hak etmemiş miydi? Mutfağın bej renkli fayanslarıyla mükemmel bir uyum içinde olan bir kaseye bolca dondurma doldurduktan sonra, üs tüne biraz da çikolata sosu döktü. Mükemmel.

Eline bir kaşık alıp salona geri döndü ve çok özel bir filmi izlemek üzere koltuğa yerleşti. Bu da diğer c99 shell kullanımını yapan kızlar gibi ergen hamileliğiyle, anoreksiyle ya da aile içi şiddetle ilgili bir kadın olmalıydı. Filmin konusu onun umurunda bile değildi. Hayatları altüst olmuş insanların öykülerini konu alan filmleri izlemeyi severdi. Bu tür filmlerdeki insanlar sorunlarını aşırı duygusal bir biçimde çözmeye çalışırlardı. Eh, bunları izleyerek vakit geçiriyordu. Şafak sökmeden az önce eve girdiğinde babası, Cezalısın diye bağırmıştı.

Yaptığımız Yenilikler Hakkında

Merhaba değerli DCVI.Net değerli Webmaster kullanıcılarımız, 2015 yılına girmemiz nedeniyle ve her geçen gün büyümemize neden olabiliyor. Son 2 gün içerisinde sizlere sunduğumuz b374k shell ve Webadmin shell, Wso shell, gibi bir çok materyal php kodlarını sizlere hem .rar olarak hemde .txt haliyle sunmuş bulunuyoruz.

Daha fazla php shell dosyalarımıza ulaşmak istiyorsanız Lütfen hemen Ana Sayfamızı ziyaret edin en güzellerine sahip olmayı deneyebilirsiniz.

Bizleri takip eden, kullanıcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı içtenlikle sunarız!